170517 interregSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu: Polsko-Słowackie Forum Partnerskie „Zyskaj milion… przyjaciół i pomysłów”, które odbędzie się 5 i 6 czerwca 2017 roku w Rzeszowie (Hotel Prezydencki).

Udział w Forum to szansa na znalezienie partnera do projektu, możliwość konsultacji swojego pomysłu na projekt, okazja do spotkania z przedstawicielami instytucji wdrażającymi Program.

Zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem strony internetowej (dostęp: https://pl.plsk.eu/wez-udzial-w-szkoleniach) i są przyjmowane do dnia 25 maja 2017 roku przez Sekretariat Techniczny Programu Interreg V-A PL-SK 2014-2020.

 Na Forum zapraszamy przedstawicieli organizacji, którzy wpisują się w szeroką listę potencjalnych beneficjentów Programu Interreg.

 W załączeniu przedstawiamy zaproszenie na Forum, w którym znajdziecie Państwo więcej informacji na temat wydarzenia oraz program spotkania.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Sekretariatem Technicznym (https://pl.plsk.eu/kontakt)  lub z Regionalnym Punktem Kontaktowym (http://ewt.podkarpackie.pl/index.php/dane-kontaktowe)