logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Newsletter Przedstawicielstwa
w Brukseli

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 17 03

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

UMWPW związku z rozpoczęciem naborów wniosków w ramach programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa, Marszałek Województwa Podkarpackiego zaprasza do wzięcia udziału w konferencji pn. „Współpraca ponad granicami szansą dla Podkarpacia”, skierowanej do osób i instytucji z regionu, które chcą współpracować z zagranicznymi partnerami i jednocześnie skorzystać z unijnego wsparcia.

Konferencja jest organizowana przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, a jej głównym założeniem będzie pokazanie potencjalnym beneficjentom korzyści wynikających z międzynarodowego partnerstwa oraz przedstawienie praktycznych wskazówek dotyczących przygotowania i realizacji projektu. Możliwe będą także indywidualne konsultacje z pracownikami instytucji  zaangażowanych we wdrażanie programów: Polska-Białoruś-Ukraina, Polska-Słowacja, Europa Środkowa, Region Morza Bałtyckiego, Interreg Europa.

Konferencja odbędzie się 17 października 2016 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k/Rzeszowa. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłaszanie uczestnictwa trwa do dnia 3 października 2016 r., tylko drogą elektroniczną, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (Agenda.pdf)Agenda.pdf290 kB