Samorząd Województwa Podkarpackiego

bip27 epuap27 rss27 mowiaca przegladarka ruch sluch

„Szlak Maryjny (Światło ze Wschodu)”

Wydarzenie promocyjne w Dukli, 15.07.2018

|
Kinga Aleksandrowicz-Kostępska

logo maryjnyW niedzielę 15 lipca br. W Dukli odbyło się drugie z kolei wydarzenie promocyjne projektu, w trakcie którego zaprezentowały się lokalne zespoły folklorystyczne z Polski i Słowacji.

Zaproszenie do wzięcia udziału w warsztatach pisania ikon

|
Kinga Aleksandrowicz-Kostępska

180607 warsztatyUprzejmie informujemy, że w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 Województwo Podkarpackie realizuje projekt pn. Szlak Maryjny (Światło ze wschodu), który zakłada wdrożenie spójnego zestawu działań mających na celu zachowanie dziedzictwa kulturowego, a w efekcie stworzenie nowego zintegrowanego produktu turystycznego w postaci szlaku pielgrzymkowego, opartego na sanktuariach i miejscach kultu maryjnego, który uwidoczni kulturowe, przyrodnicze, historyczne, społeczne i duchowe wartości pogranicza polsko-słowackiego organizujemy w dniach 23-30 czerwca 2018 roku w Sanoku warsztaty pisania ikon pn. „Karpacka ikona Maryjna”.

Warsztaty dla branży turystycznej w Rudnej Małej

|
Kinga Aleksandrowicz-Kostępska

logo maryjnyW dniach 23-25 kwietnia 2018 roku w Rudnej Małej k/Rzeszowa, odbyły się kolejne warsztaty dla branży turystycznej, zorganizowane w ramach projektu „Szlak Maryjny (Światło ze Wschodu)”.