logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

160 biura

160 logo programu Copy

logo podkarpackie Copy

 

 

logo greenvelo jpg Copy

 

baner unesco

 

Turystyka w regionie

wrota-tury

180813 plaktW dniach 24 – 26 sierpnia 2018 r. na terenie Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w Majdanie k. Cisnej odbędzie się II Festiwal Filmów Karpackich.

MPRMarszałek Województwa Podkarpackiego zaprasza do zgłoszenia udziału w otwartym i nieodpłatnym systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

180704 kijowTłumy na stoisku promocyjnym i dziesiątki pytań od ukraińskich dziennikarzy na konferencji prasowej. Promocja Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo w popularnym centrum handlowym Gulliver w Kijowie okazała się ogromnym sukcesem.

180629 royalCzy walory turystyczne i lotnicze Podkarpacia można połączyć? Oczywiście, dobrym przykładem takiej inicjatywy jest projekt Europejskiego Centrum Symulatorów Lotniczych. Dziś zaprezentowano szczegóły przedsięwzięcia.

180613 naturalnie protPodkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna realizuje w bieżącym sezonie turystycznym akcję z udziałem influencerów (vlogerzy z dziedzin: podróże, architektura, turystyka rowerowa) „Podkarpackie odkrywam. Naturalnie!”.