180220 nartyPokrzepieni medalami polskich skoczków, do rywalizacji przystępują samorządowcy z Podkarpacia. Tym razem, kilka tysięcy kilometrów na zachód od PyeongChangu, odbędą się IV Podkarpackie Mistrzostwa Samorządowe w Narciarstwie Alpejskim. Start zawodów już w najbliższy wtorek, rejestracja potrwa do piątku (23.02.2018 r.). Liczba miejsc ograniczona!

Rywalizacja samorządowych alpejczyków odbędzie się na stoku ośrodka KiczeraSKI w Puławach. Organizatorem zawodów jest Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Podkarpackich wraz z gminą Rymanów oraz wspomnianym Ośrodkiem Sportów Zimowych KiczeraSki. Do zawodów o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego mogą stanąć samorządowcy – radni, pracownicy urzędów oraz pracownicy jednostek organizacyjnych JST.

Celem Mistrzostw jest m.in: integracja samorządów, rozwój aktywności fizycznej, a także propagowanie działań wspierających rozwój dyscyplin sportów zimowych.

Regulamin, program zawodów dostępne są w załącznikach poniżej. Wiele dodatkowych informacji znajduje się na stronie http://www.psst.rzeszow.pl/

ZAPRASZAMY

Załączniki:
Pobierz plik (KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU.doc)Karta Zgłoszenia38 kB
Pobierz plik (program.pdf)program.pdf359 kB
Pobierz plik (REGULAMIN Kiczera.pdf)REGULAMIN Kiczera.pdf320 kB
Pobierz plik (plakat.pdf)plakat.pdf517 kB