Logo nowe02

W związku z ogłoszoną przez Zarząd Województwa Podkarpackiego w dniu 17.04.2018 III edycją Konkursu dotacji – Przygotowanie programów rewitalizacji zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym dla gmin Województwa Podkarpackiego, które odbędzie się w dniu 25.04.2018 roku w Rzeszowie w Sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. A. Towarnickiego 3A.

Przewidywany czas trwania spotkania : od 9:45 do 12:00.

Dla kogo
Spotkanie adresowane jest do gmin województwa podkarpackiego.

Tematyka spotkania
W trakcie spotkania omówione zostaną zasady realizacji Konkursu dotacji-III edycja.

Zgłoszenia
Zgłoszenia uczestników zawierające dane uczestników (imię, nazwisko, stanowisko, reprezentowaną jednostkę, telefon oraz e-mail) należy przesyłać do 24.04. 2018 r. na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując „Zgłoszenie”.

Agenda spotkania

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy
o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

 

Zachęcamy do zgłaszania pytań, na które postaramy się odpowiedzieć w trakcie spotkań informacyjnych. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Organizator spotkań:
Województwo Podkarpackie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17 747 68 78 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.