logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

5 października 2015 r. w Stalowej Woli rozpoczęła się druga edycja cyklu seminariów szkoleniowych dotyczących, tym razem, możliwości wsparcia działalności przedsiębiorców z RPO WP 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Gościem specjalnym seminarium szkoleniowego był dr Jerzy Kwieciński z Europejskiego Centrum Przedsiębiorczości, który wygłosił prelekcję pt. "Wspieranie przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej 2014-2020".

6 października br. seminarium odbyło się w Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. W kolejnych dniach Przemyśl, Sanok, Mielec, Krosno, Rzeszów i Ropczyce – taka jest przewidywana trasa, którą pokonają eksperci z Urzędu Marszałkowskiego z informacjami dla przedsiębiorców. Poruszą m.in. tematy dotyczące możliwości wsparcia projektów realizowanych w obszarze B+R, bonów na innowacje, dotacji dla MŚP, wsparcia usług doradczych i szkoleniowych. Nie zabraknie również danych na temat uwarunkowań i limitów wsparcia.

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że można jeszcze wysyłać zgłoszenia do udziału w seminariach – więcej informacji TUTAJ.

Kolejny cykl – skierowany szczególnie do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego – rozpocznie się 19 października. Aby wysłać zgłoszenie zapraszamy do odwiedzenia naszej STRONY

Źródło:
www.rpo.podkarpackie.pl

 

Statystyka

Odwiedza nas 657 gości oraz 0 użytkowników.