logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

stop-gmo

 

podkarpacki naturalny wypas

 

leksykon-podkarpackich-smakow-2013
 

ekogala1

 

produkty tradycyjne

 

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Rolnictwo w regionie

wrota-rolnictwo

Uprzejmie informujemy, że w dniu 9 czerwca br. na stadionie sportowym w Górnie planowane jest przeprowadzenie XIII edycji Targów Żywności Tradycyjnej „Festiwal Podkarpackich Smaków”. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia jest Samorząd Województwa Podkarpackiego.

Festiwal skierowany jest do wszystkich wytwórców produktów tradycyjnych, ekologicznych i regionalnych z województwa podkarpackiego. Prezentacja ma na celu ukazanie potencjału, jaki tkwi w podkarpackich producentach i wytwórcach produktów lokalnych oraz identyfikację produktów, które ze względu na tradycyjną metodę wytwarzania oraz tradycyjny sposób produkcji zasługują na specjalne wyróżnienie i ochronę.

W związku z powyższym, chciałbym bardzo serdecznie zachęcić Państwa do włączenia się w tą niewątpliwie ważną i cenną dla naszego województwa inicjatywę.

Podczas imprezy przewidziany jest Konkurs dla wszystkich wystawców pn. „Najlepszy produkt tradycyjny 2019”, charakteryzujący się wyjątkową, tradycyjną metodą wytwarzania oraz tradycyjnym sposobem produkcji.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz o wypełnienie karty zgłoszenia i odesłanie jej w kopercie zwrotnej w terminie do dnia 31 maja 2019 r. na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów

lub faksem pod nr 17 850 17 11 a także na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są pod numerem tel. 17 747 63 38.

Statystyka

Odwiedza nas 765 gości oraz 0 użytkowników.