logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

stop-gmo

 

podkarpacki naturalny wypas

 

leksykon-podkarpackich-smakow-2013
 

ekogala1

 

produkty tradycyjne

 

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Rolnictwo w regionie

wrota-rolnictwo

Marszałek Województwa Podkarpackiego Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego zaprasza wszystkie Koła Gospodyń Wiejskie i Stowarzyszenia Grupy producenckie, osoby fizyczne producentów produktów tradycyjnych do wzięcia udziału w XVIII edycja konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Reginów, które odbędą się w Wierzawicach powiat Leżajski w 22.07.2018  r.

Jest to konkurs na najlepszy regionalny produkt żywnościowy a jego organizatorem jest Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego, przy współpracy z Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego. Cieszy się ogromnym uznaniem wśród wystawców prezentujących podkarpackie specjały.

Samorząd Województwa Podkarpackiego podejmuje bardzo wiele przedsięwzięć związanych z promocją produktów lokalnych, tradycyjnych
i regionalnych, gdyż są naszą bezcenną wartością. Tworzą dziedzictwo kulturowe naszego regionu. Szerzenie tych wartości powinno być naszym celem i kwestią naszej ambicji.

Zgłoszenia należy przesłać pocztą na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów do dnia 10 lipca 2018 roku. Osoba do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (Karta xgloszenie-produkt-2018.docx)Karta zgłoszenie - produkt-201820 kB
Pobierz plik (Regulamin-nkd-produkt.docx)Regulamin112 kB

Statystyka

Odwiedza nas 563 gości oraz 0 użytkowników.