libramont
Uprzejmie informujemy, iż w dniach 26-29 lipca 2019 r. odbędą się w belgijskim mieście Libramont jedne z najważniejszych na świecie targi branży rolniczej Libramont. Każdego roku odwiedza je blisko 220 000 odwiedzających, 800 wystawców. Podczas targów prezentowane są aspekty związane z życiem na wsi.

 

Dom Polski Wschodniej w Brukseli na potrzeby udziału w targach firm z Polski wschodniej planuje zabezpieczyć wspólną powierzchnią wystawienniczą w formie stoiska wraz z wyposażeniem i zapleczem. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają bezpłatne wejściówki i będą mieli możliwość skorzystania z programu oferowanego uczestnikom targów. Więcej szczegółów na temat targów znajduje się pod adresem: www.foiredelibramont.com.

Poniżej znajdziecie Państwo kartę zgłoszeniową. Zgłoszenia proszę przesłać do 2 kwietnia 2019 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Niezbędnych informacji udziela Pan Konrad Cedro, przedstawiciel województwa świętokrzyskiego w Brukseli: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +32 2 738 0227.

Karta zgłoszeniowa: do pobrania