retina logoUprzejmie informujemy, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2   jest organizatorem stoiska informacyjno  – promocyjnego branży „Części samochodowych i lotniczych”  na targach AUS&R (Izrael), które będą miały miejsce 15.10.2018 (więcej informacji o targach: https://ausr.i-hls.com/).


Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:

  • Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych
  • Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym 

Lista wszystkich targów dostępna jest na stronie:  https://machine.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/259658,kalendarz-wydarzen.html

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na targach zapraszamy do przesyłania materiałów na adres:

MPromotion
pl. Hallera 5/12a
03-433 Warszawa

z dopiskiem „PAIH -TargiAUS&R, materiały informacyjne” do 21 września.

PAIH zastrzega sobie możliwość wykorzystania Państwa materiałów na kolejnych targach w przypadku gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie.
Informuje również, iż przyjmuje po jednej paczce od firmy o wadze do około 1 kg oraz  prosi o wcześniejszą informację o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami).

Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym zapraszamy do wgrywania filmów (do 21.09) na link: https://drive.google.com/drive/folders/1nvhOiZ_AAK9dTJ-N06Rd9me5rdjU_pgW?usp=sharing
Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targach.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o bezpośredni kontakt przedstawicielem PAIH:

Marek Sieczkowski
Project Manager
Departament Promocji Gospodarczej
Tel. +48 600 400 816
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.