header
Podkarpaccy przedstawiciele firm z branży rolno - spożywczej mieli okazję zaprezentować swoje produkty podczas polskiej Misji Gospodarczej sektora rolno-spożywczego do Indii w dniach 1-7 listopada br., połączonej z udziałem w Targach World Food India 2017. Wyjazd podkarpackich firm został zorganizowany przez Województwo Podkarpackie we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu.

Firmy, które odpowiedziały na umieszczone na stronie Województwa ogłoszenie o naborze JANMAR i GRANICZNA, były częścią delegacji rządowo-biznesowej, której przewodniczył Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju - Witold Słowik.

World Food India 2017 to miejsce spotkań dla przedsiębiorstw sektora spożywczego i przetwórczego w zakresie obróbki owoców i warzyw, produkcji soków i napojów, przetwórstwa mleka, produkcji nabiału, mięsa i drobiu oraz chłodnictwa, przechowalnictwa i transportu. To również miejsce do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które mogą zapoczątkować współpracę z indyjskimi przedsiębiorcami.

Udział w targach był jednym z punktów misji. Podkarpaccy przedsiębiorcy mieli również okazję wziąć udział w Forum Biznesu Polska - Indie, którego głównym tematem była współpraca w obszarze rolno-spożywczym. W trakcie Forum polscy oraz indyjscy przedsiębiorcy spotkali się w formule rozmów B2B.

Udział w Targach, finansowany był ze środków unijnych w ramach projektu RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”.

Logo projekt kolor

 

Magdalena Osak
Oddział Współpracy Gospodarczej