TIF Saloniki 2017
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorców do udziału w Misji gospodarczej do Salonik połączonej z udziałem w Międzynarodowych Targach Salonickich TIF 2017 http://tif.helexpo.gr/en w dniach 8-12 września 2017r.

W misji gospodarczej mogą uczestniczyć przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność w Województwie Podkarpackim, reprezentujące branże: rolno - spożywczą, Ho.Re.Ca., meblową, lotniczą.

W ramach organizowanego przedsięwzięcia realizowanego z projektu RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś priorytetowa I. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości, Województwo Podkarpackie zapewnia:

  • transport na trasie Rzeszów - Saloniki - Rzeszów,
  • wstęp na targi TIF 2017 oraz wydarzenia towarzyszące.

Zgodnie z Regulaminem uczestnictwa w Misji gospodarczej, termin nadsyłania wniosków upływa 11 sierpnia 2017 r. o godz. 12:00.

Nadesłane zgłoszenia będą poddane ocenie formalnej, na podstawie której wyłonione zostaną firmy objęte dofinansowaniem (maksymalnie 5 firm). Do udziału w Misji zakwalifikowane zostaną przedsiębiorstwa według kolejności poprawnie złożonych zgłoszeń.

Regulamin oraz dokumentacja konkursowa znajdują się poniżej.

Informacji na temat misji udziela Magdalena Osak, numer tel. 17 747 66 13 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  1. Regulamin uczestnictwa w Misji.
  2. Załącznik nr 1 do Regulaminu uczestnictwa - Wniosek o uczestnictwo.
  3. Załącznik nr 1 do Wniosku o uczestnictwo - Fiszka informacyjna nt. przedsiębiorstwa.
  4. Załącznik nr 2 do Regulaminu uczestnictwa - Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.
  5. Załącznik nr 3 do Regulaminu uczestnictwa - Sprawozdanie merytoryczne z wyjazdu.
  6. Załącznik nr 4 do Regulaminu uczestnictwa - Wzór umowy o dofinansowanie.
  7. Załącznik nr 1 do Umowy o dofinansowanie - Wzór zaświadczenia o pomocy de minimis.
  8. Załącznik nr 5 do Regulaminu uczestnictwa - Kryteria wyboru przedsiębiorców.

W związku z brakiem zgłoszeń do udziału w Misji gospodarczej do Salonik połączonej z udziałem w Międzynarodowych Targach Salonickich TIF 2017, podjęto decyzję o rezygnacji realizacji z przedsięwzięcia.