Forum Agenti 2017
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w Targach pn. Forum Agentów, organizowanych w Rzymie w dniach 25 - 27 maja 2017 r. W przedsięwzięciu mogą uczestniczyć małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające siedzibę i prowadzące działalność w Województwie Podkarpackim.

 

Zgodnie z Regulaminem uczestnictwa, termin nadsyłania wniosków upływa 10 marca 2017 r.

W ramach organizowanego przedsięwzięcia, realizowanego ze środków RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś priorytetowa I. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości, Województwo pokrywa poszczególnym przedsiębiorstwom pakiet targowy obejmujący:

  1. umeblowane i zindywidualizowane (wyklejone) stoisko o powierzchni 6 m2, z oświetleniem i elektrycznością oraz niezależną powierzchnią magazynową;
  2. publikacje dotyczącą przedsiębiorstwa w materiałach targowych tj. katalog, strona internetowa, trzy newslettery oraz we wiodących włoskich dziennikach.

Nadesłane zgłoszenia będą poddane ocenie formalnej, na podstawie której wyłonione zostaną firmy objęte dofinansowaniem (maksymalnie 6 firm). Do udziału w Targach zakwalifikowani zostaną przedsiębiorstwa według kolejności poprawnie złożonych zgłoszeń.

Informacji na temat Targów udziela Pani Patrycja Biśto , numer tel. 17 747 68 13 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin oraz dokumentacja konkursowa znajdują się poniżej:

  1. Regulamin uczestnictwa w Targach Forum Agentów - Rzym
  2. Załącznik nr 1 do Regulaminu uczestnictwa - Wniosek o uczestnictwo
  3. Załącznik nr 1 do Wniosku o uczestnictwo - Fiszka informacyjna nt. przedsiębiorstwa
  4. Załącznik nr 2 do Regulaminu uczestnictwa - Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis
  5. Załącznik nr 3 do Regulaminu uczestnictwa - Sprawozdanie merytoryczne z wyjazdu
  6. Załącznik nr 4 do Regulaminu uczestnictwa - Wzór umowy o dofinansowanie
  7. Załącznik nr 1 do Umowy o dofinansowanie - Wzór zaświadczenia o pomocy de minimis
  8. Załącznik nr 5 do Regulaminu uczestnictwa - Kryteria wyboru przedsiębiorców

 Wyniki naboru:

Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej zakończył weryfikację wniosków firm ubiegających się o uczestnictwo w targach pn. Forum Agentów, organizowanych w Rzymie w dniach 25 - 27 maja 2017 r.

Do pobrania: Lista firm zakwalifikowanych do udziału w targach pn. Forum Agentów (PDF).