Samorząd Województwa Podkarpackiego

bip27 epuap27 rss27 mowiaca przegladarka ruch sluch

Aktualności

[Relacja z wydarzenia] Podkarpacki Kongres Gospodarczy

|
Paweł Tarnawski

DSC06528b
28 listopada br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena odbył się Podkarpacki Kongres Gospodarczy. Jest to nowe wydarzenie w kalendarzu imprez regionalnych, skierowane do środowiska biznesu, gospodarki, polityki i samorządu z  regionu.

 

 

Smakujemy Roztocze

|
Michał Mielniczuk

191122 porozumienien„Smak miejsc – czyli kulinaria w turystyce” – pod takim hasłem odbyło się Transgraniczne Forum Turystyki w Baszni Dolnej. Przedsięwzięcie stało się okazją do podpisania listu intencyjnego między województwami - Podkarpackim a Lubelskim, dotyczącego wspólnej promocji marki „Roztocze”. Udział w forum wziął marszałek Władysław Ortyl wraz z wicemarszałkiem Piotrem Pilchem.

[RELACJA Z WYDARZENIA] Kongres i Targi TLSA EXPO 2019

|
Paweł Tarnawski

IMG 20191011 101231
W G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k/Rzeszowa odbył się w dniach 10-12 października 2019 r. motoryzacyjny Kongres TSLA EXPO RZESZÓW 2019.

Współorganizatorem i partnerem Kongresu oraz Targów było Województwo Podkarpackie.

 

 

 

[RELACJA Z WYDARZENIA] Game Jam Rzeszów 2019

|
Paweł Tarnawski

Game Jam 03
Województwo Podkarpackie było partnerem specjalnym wydarzenia pn. Game Jam Rzeszów, które odbyło się w dniach 25-26 października w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Jasionce k. Rzeszowa.