Podkarpackie baner motoryzacja 900x600px

Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w III. etapie projektu medialnego pn. „Promocja inteligentnych specjalizacji Województwa Podkarpackiego poprzez firmy będące ambasadorami tych specjalizacji w mediach wydawnictwa Sagier”

Dofinansowanie uczestnictwa w III. etapie skierowane jest wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży „Motoryzacja”, posiadających siedzibę (oddział, filię lub zakład) i prowadzących działalność w Województwie Podkarpackim.

Obraz1 002
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie informuje o możliwości wzięcia udziału w warsztatach online organizowanych przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową na zlecenie Bawarskiego Ministerstwa Gospodarki, Rozwoju i Energii we współpracy z Bayern International GmbH oraz TumTech GmbH.

 

WFP

W dniach 20-22 kwietnia odbyła się edycja on-line Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland Virtual Expo. Było to wydarzenie business to business skierowane do sektora branży spożywczej. Wystawcami targów byli zarówno przedsiębiorcy oferujący gotowe produkty rolno – spożywcze i napoje, jak również przedstawiciele podmiotów związanych z procesem ich produkcji.

kent tupas 2jfZ2Vj06sk unsplash 1024x699

Województwo podkarpackie zaprasza podkarpackich przedsiębiorców z branży meblarskiej do udziału w przedsięwzięciu dotyczącym trwającego naboru na wyjazdową misję gospodarczą towarzyszącą targom The Hotel Show Dubai 2021. Targi odbędą się w terminie 31 maja – 2 czerwca 2021 r.

O wydarzeniu Hotel Show Dubai w skrócie:
• Grupa docelowa: firmy z szeroko pojętej branży hotelarskiej; targi są odwiedzane przez architektów, developerów, właścicieli hoteli, szefów kuchni, managerów, dystrybutorów zajmujących się ogromnym rynkiem hotelarskim,
• Liczba uczestników: 3 000,
• Liczba wystawców: ponad 1 100.  

  •   

dubai 1
Przedsiębiorcy, beneficjenci programu „Go to Brand” oraz wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o relacjach gospodarczych pomiędzy Polską, a krajami Bliskiego Wschodu, mogą już teraz zgłosić swoje zainteresowanie udziałem w Polsko-Arabskim Forum Gospodarczym, które odbędzie się 6 grudnia 2021 r. w Dubaju podczas Expo 2020 Dubai.  

Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze, stanowi kulminacyjny moment całego programu gospodarczego EXPO Dubai, a udział w wydarzeniu zapowiedzieli już przedstawiciele najwyższych władz państwowych.