K 590 logoWojewództwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w 5. edycji Kongresu 590 organizowanego w dniach 21-23 października  2020 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A  Arena w Jasionce k. Rzeszowa.
Dofinansowanie uczestnictwa skierowane jest wyłącznie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę (oddział, filię lub zakład) i prowadzących działalność w Województwie Podkarpackim.

logo kwadrat

 

Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego zaprasza do wzięcia udziału w charakterze wystawcy w niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Podkarpackie Virtual Expo 2020, które odbędzie się w dniach 6-8 października 2020 r. 
Podkarpackie Virtual Expo 2020 to wydarzenie hybrydowe, łączące spotkania on-line w ramach wirtualnych targów oraz tradycyjny event w postaci wydarzeń towarzyszących - transmitowanych na żywo. Do bezpłatnego udział w wirtualnych targach zaproszeni są wszyscy przedsiębiorcy pochodzący z województwa podkarpackiego, jak również z całej Polski związani z lotnictwem, motoryzacją, informacją i telekomunikacją oraz pracą i jakością życia, w tym szczególnie turystyką.

base mkt boxWECOSMOPROF331x154px 7307


Już w październiku w dniach 5-9 rusza kolejna edycja targów WeCosmoprof w formule wirtualnej. Ministerstwo Rozwoju planuje szeroko zakrojoną, intensywną kampanię, której beneficjentami będą polskie firmy i ich produkty.

catis

W imieniu Chińskiego Stowarzyszenia Handlu Usługami zapraszamy przedsiębiorców z branży towarów konsumpcyjnych i AGD do udziału w giełdzie partnerskiej online. Spotkanie, w którym udział jest bezpłatny, odbędzie się 24 czerwca br. na darmowej platformie Zoom. Poniżej szczegóły dotyczące spotkania.

Expo 2020 is Your Chance to Establish Your Business in UAE

 

Uprzejmie informujemy, że zmianie ulega termin zakończenia naboru wniosków o dofinansowanie dla poddziałania 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand „EXPO Dubaj” na 14 maja br. (pierwotny termin: 31 marca br.). Zmiana terminu zakończenia naboru ma na celu złagodzenie negatywnego wpływu koronawirusa na funkcjonowanie firm, w tym umożliwienie efektywnego aplikowania po środki finansowe pochodzące z funduszy unijnych.