logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 18 03

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

wrota-prom

Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w Misji gospodarczej do Tokio, organizowanej w dniach 9 – 14 czerwca 2019 r. Dofinansowanie uczestnictwa skierowane jest wyłącznie do małych i średnich przedsiębiorstw z branży lotniczej, motoryzacyjnej, IT lub jakość życia, posiadających siedzibę (oddział, filię lub zakład) i prowadzących działalność w Województwie Podkarpackim.

H

 


Wydarzenie „Hackathon” to kolejna edycja organizowanego corocznie międzynarodowego maratonu programistycznego – społeczno-rozwojowej inicjatywy, podejmowanej przez otoczenie podkarpackiego biznesu, startupów, edukacji i środowiska IT, którego cechą charakterystyczną jest drużynowe programowanie w jednej lokalizacji przez 24 godziny bez przerwy. W dniach 29-30 marca w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym obyła się czwarta edycja rzeszowskiego Hackatonu.

 

 

 

Panel II Jakie źródła gazu dla Państw Trójmorza
Czwarta edycja Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju” odbyła się w dniach 1-2 kwietnia br. Została zorganizowana przez Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza, Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja”. W konferencji wzięło udział ponad 150 prelegentów z całej Polski oraz blisko 300 zarejestrowanych uczestników, w tym Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Stanisław Kruczek.

BN7Y2699 2

 

Już po raz dziewiąty Gazeta Codzienna Nowiny nagrodziła tytułem „Lidera Regionu” firmy i instytucje z Podkarpacia, które wyróżniają się zaangażowaniem i pracą na rzecz rozwoju województwa. Inicjatywa wyróżnień ma na celu kształtowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego regionu, promocję firm, samorządów i instytucji będących wzorami przedsiębiorczości, innowacyjności w produkcji, zarządzaniu i zastosowaniu nowych technologii.

Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w Misji gospodarczej branży IT do Tokio, organizowanej w dniach 9 – 14 czerwca 2019 r.

ADMWojewództwo Podkarpackie ogłasza dodatkowy nabór wniosków dla przedsiębiorstw z regionu do udziału w Targach Aerospace & Defence Meetings Central Europe Rzeszów, organizowanych w dniach 21 – 23 maja 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.

 

libramont
Uprzejmie informujemy, iż w dniach 26-29 lipca 2019 r. odbędą się w belgijskim mieście Libramont jedne z najważniejszych na świecie targi branży rolniczej Libramont. Każdego roku odwiedza je blisko 220 000 odwiedzających, 800 wystawców. Podczas targów prezentowane są aspekty związane z życiem na wsi.

 

China Europe Economic Trade Forum

 

Warszawska Izba Gospodarcza oraz China-Europe Association for Technical and Economic Cooperation zapraszają eksporterów i importerów na Polsko - Chińskie Forum Gospodarcze, które odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. w Centralnej Bibliotece Rolniczej, ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie, w godzinach 13:00-18:00.

Statystyka

Odwiedza nas 705 gości oraz 0 użytkowników.