logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

org-pozarzadowe-ngo-header

 

1procent 

Zamów newsletter NGO

Konferencja eLearningHistoria życia każdego człowieka to historia jego podróży edukacyjnych. Od dzieciństwa, poprzez szkołę, karierę zawodową i dalej, określa nas to, czego uczymy się od naszych rodziców, mentorów, nauczycieli i kolegów. Te podróże edukacyjne definiują zarówno nasze wzajemne ludzkie relacje, jak i stosowane przez nas technologie, a w dzisiejszym - uzależnionym od technologii świecie, eLearning staje się gorącym tematem poruszanym przez władze, szkoły, instytucje i przedsiębiorstwa. Zarząd Województwa Podkarpackiego pracuje nad promowaniem kształcenia ustawicznego.

Wierzymy, że nadszedł czas, aby zaprosić czołowych liderów i partnerów do głębszego i poważniejszego dialogu, który określiliśmy mianem podróży edukacyjnych.
Pierwszą inicjatywą w tym obszarze będzie konferencja eLearning Journeys 2016, która odbędzie się we wtorek 25 października 2016 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego. Celem przedsięwzięcia będzie przedstawienie założeń eLearningu na Podkarpaciu, pobudzenie do działania samorządowych, instytucjonalnych, edukacyjnych i biznesowych ekspertów branżowych w celu wsparcia i promowania eLearningu, a przede wszystkim ustanowienie Podkarpacia współczesnym, regionalnym centrum doskonalenia w eLearningu.
Konferencja będzie pierwszym krokiem w zainicjowaniu dialogu, który wpłynie na lepsze zrozumienie zasad eLearningu, uznanie potrzeb jego współczesnych użytkowników, podniesienie jakości nauczania i ukształtowanie zdrowszych, lepiej wykształconych, wykwalifikowanych i poinformowanych obywateli. Wydarzenie zapoczątkuje również wewnętrzne inwestowanie w dydaktykę i znajomość technologii. Będzie to możliwe poprzez zapewnienie nowych rozwiązań w zakresie usług i produktów sektora informatycznego.

Szczegółowe informacje nt. konferencji, agendę przedsięwzięcia oraz formularz rejestracyjny, można odnaleźć na stronie internetowej www.elearningjourneys.com. Udział jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
•    Rejestracja: https://www.eventbrite.com/e/2016-rzeszow-conference-konferencja-rzeszow-tickets-27486024439?submitted=true
•    Facebook: https://www.facebook.com/elearningjourneys/
•    Twitter: https://twitter.com/eLJourneys
•    Linkedin: https://www.linkedin.com/company/elearning-journeys

Filmy promocyjne:
•    PL: https://www.youtube.com/watch?v=GPp2wqTgclc
•    ENG: https://www.youtube.com/watch?v=VgaQXSJmZps

I Podkarpackie Forum Obywatelskie

Harmonogram otwartych konkursów ofert w 2017 roku 

rdpp-300xl

Posiedzenia - Protokoły - Regulamin - Skład - Kontakt

Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego
Kontakt
- Stanowiska - Opinie - Uchwały -
Protokoły
Zespół ds. służby zdrowia

 

 

kombatant-300xl

Posiedzenia - Protokoły - Regulamin - Skład - Kontakt

 

dokumenty do pobrania

Aktualności ngo.pl - podkarpackie

Podkarpackie wiadomości

podkarpackie