Logo kprmW imieniu ministra Wojciecha Kaczmarczyka - Pełnomocnika Rządu do Spraw Społeczeństwa Obywatelskiego serdecznie zapraszamy na konferencję pn. Społeczeństwo obywatelskie w procesie stanowienia prawa - wsparcie ze śrdoków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, która odbędzie się w dniu 15 września 2016 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane prace nad Narodowym Programem Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz informacje dotyczące naborów i zasad realizacji projektów w ramach Działania 2.16 PO WER. W drugiej części konferencji odbędzie się spotkanie warsztatowe z pracownikami Departamentu Spraw Obywatelskich, którzy udzielą informacji dotyczących  ogłoszonego konkursu pn. Podnoszenie kompetencji przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz partnerów społecznych w zakresie niezbędnym do udziału w procesie stanowienia prawa.
Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszę o przesłanie do dnia 8 września 2016 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Program konferencji - 15 września.pdf)Program konferencji321 kB
Pobierz plik (Formularz_zgloszeniowy  - 15 września.docx)Formularz zgłoszeniowy157 kB