logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

org-pozarzadowe-ngo-header

 

1procent 

Zamów newsletter NGO

Uprzejmie informujemy o możliwości zdobywania środków finansowych przy okazji robienia przez internautów e-zakupów cieszą się już dużą popularnością za granicą. Teraz także polskie organizacje mogą w ten prosty sposób zdobywać środki na swoje działania. Wystarczy, że zarejestrują się na FaniMani.pl. To warta uwagi inicjatywa, bo statystyki pokazują, że kupując online Polak wydaje średnio 1700 zł rocznie. Dzięki FaniMani.pl część tej kwoty może zasilić konta podmiotów potrzebujących wsparcia. 

By organizacja pojawiła się w dostępnej na stronie wyszukiwarce i rozpoczęła gromadzenie środków, należy zarejestrować ją na stronie FaniMani.pl. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Dalsze działania to poinformowanie społeczności skupionej wokół szkoły czy organizacji pozarządowej o nowej możliwości wspierania podczas zakupów internetowych.

W serwis wbudowana została ogólnopolska baza szkół, dlatego też te placówki nie muszą się rejestrować, aby mogły otrzymać wsparcie. Wystarczy daną szkołę wyszukać w naszej wyszukiwarce i kliknąć “Wspieram”. Ustalony przez szkołę Administrator ma możliwość samodzielnej edycji profilu placówki w serwisie, a także podglądu wysokości środków, które uzbierały się w historii transakcji.

Natomiast pozostałe organizacje pozarządowe muszą zarejestrować się w naszym serwisie, aby można było je wspierać. Rejestracja jest bezpłatna. Gdy organizacja jest już zarejestrowana, można ją swobodnie wyszukać w wyszukiwarce organizacji.

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (FaniMani_dla_NGO.pdf)Ulotka dla NGO696 kB
Pobierz plik (FaniMani_ulotka_ogolna.pdf)Ulotka ogólna1914 kB

I Podkarpackie Forum Obywatelskie

Harmonogram otwartych konkursów ofert w 2017 roku 

rdpp-300xl

Posiedzenia - Protokoły - Regulamin - Skład - Kontakt

Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego
Kontakt
- Stanowiska - Opinie - Uchwały -
Protokoły
Zespół ds. służby zdrowia

 

 

kombatant-300xl

Posiedzenia - Protokoły - Regulamin - Skład - Kontakt

 

dokumenty do pobrania

Aktualności ngo.pl - podkarpackie

Podkarpackie wiadomości

podkarpackie