logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Kultura w regionie

wrota-kult

180222 NiepodległaJesteśmy przekonani, że niezwykłość tej rocznicy stanie się doskonałym pretekstem, aby małe Ojczyzny w naszym regionie rozbrzmiały uroczystymi przedsięwzięciami – to część listu, skierowanego do samorządowców przez marszałka i wojewodę. Gospodarze regionu zwracają się z prośbą o udział w niezwykłej inicjatywie, która w godny sposób uhonoruje sukces ojców polskiej niepodległości.

 pismo woj niepodlegla str1

 pismo-woj-niepodlegla-str2

Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie planowanych w bieżącym roku tego typu wydarzeń z terenu administrowanej przez Państwa jednostki samorządu terytorialnego. Wydarzenia te proszę przesyłać do Pani Karoliny Bogusz – Pełnomocnika Wojewody Podkarpackiego ds. Obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości RP na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres: Biuro Wojewody, Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów.

Osobą do kontaktu w ww. sprawie jest inspektor woj. w Biurze Wojewody - Pani Monika Łysik-Cebulak, tel. 17 867 12 69, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin nadsyłania propozycji: 30 marca 2018 r.

Statystyka

Odwiedza nas 533 gości oraz 0 użytkowników.