Uprzejmie informujemy, iż w wyniku przeprowadzonej rekrutacji wszystkie osoby, które dokonały zgłoszenia na formularzu zgłoszeniowym do dnia 11 czerwca 2021 r. zostały zakwalifikowane do udziału w szkoleniach i seminarium. Informacja w zakresie ustalenia dokładnych terminów szkoleń i seminarium zostanie przekazana przez firmę Wykonawcę na adresy mailowe uczestników w najbliższym czasie.

Szkolenia i seminarium w formie on - line z zakresu:

- Monitoring i ewaluacja działań rewitalizacyjnych,
- Rozwój terenów zielonych w rewitalizacji,
- Wykorzystanie narzędzi wynikających z ustawy o rewitalizacji,

przeprowadzi firma ADEPT Sp. z o.o. Sp. k., wybrana w wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Czytaj więcej...

Logotyp Fundusze Europejskie Pomoc Techniczna Flaga RP Podkarpackie Unia Europejska Fundusz SpójnościRekrutacja prowadzona będzie do 7 czerwca 2021 r.

Szkolenia i seminarium (w formie on-line) dotyczą następującego zakresu:

  1. Monitoring i ewaluacja działań rewitalizacyjnych - szkolenie jednodniowe (czerwiec 2021r.);
  2. Rozwój terenów zielonych w rewitalizacji - seminarium dwudniowe (czerwiec/lipiec 2021 r.);
  3. Wykorzystanie narzędzi wynikających z ustawy o rewitalizacji - szkolenie jednodniowe (wrzesień 2021 r.).

Czytaj dalej...

W związku z realizacją przez Województwo Podkarpackie Zadania polegającego na wzmacnianiu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych szkoleniach i warsztatach dot. rewitalizacji.

Czytaj dalej...

Logotyp Fundusze Europejskie Pomoc Techniczna Flaga RP Podkarpackie Unia Europejskia Fundusz Spójności

W związku z trwającymi szkoleniami i warsztatami w zakresie rewitalizacji (moduł I i II), biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, jak również wytyczne zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii proszę o przesyłanie informacji w przypadku zmiany adresu e-mail podanego w formularzu zgłoszeniowym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Powyższe umożliwi Wykonawcy skuteczne zawiadamianie zgłoszonych osób o przypisaniu ich do poszczególnych grup oraz o terminach szkoleń i warsztatów w przypadku wykonywania pracy zdalnej przez pracownika gminy poza urzędem.

Logotyp Fundusze Europejskie Pomoc Techniczna Flaga RP Podkarpackie Unia Europejskia Fundusz Spójności

Uprzejmie informujemy, że szkolenia i warsztaty on - line z zakresu:
1) Dostępności w rewitalizacji - moduł I
2) Zarządzania rewitalizacją i włączenia społeczności lokalnej we wdrażanie programów rewitalizacji - moduł I
przeprowadzi firma ADEPT Sp. z o.o. Sp.k., wybrana w wyniku przeprowadzonego postępowania na udzielenie zamówienia publicznego.