logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Gospodarka w regionie

wrota-gospodarka

181003 arlamowAż 300 osób wzięło udział w balu charytatywnym, który już po raz czwarty organizowała fundacja Serce bez Granic Bliźniemu Swemu. Po raz drugi towarzyszyła mu konferencja pod hasłem „Rozmowy o gospodarce”.

Bal co roku gromadzi w Hotelu Arłamów znane osobistości świata polityki, biznesu i samorządu. Przed rokiem uczestnicy stwierdzili, że warto spożytkować obecność tak znamienitych gości i stworzyć możliwość wymiany poglądów oraz doświadczeń. Tak powstała właśnie konferencja „Rozmowy o gospodarce”.

W tym roku gospodarzem konferencji oprócz fundacji był marszałek Władysław Ortyl, a gośćmi specjalnymi Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski. Partnerami konferencji byli m.in. Bank PKO BP, Agencja Rozwoju Przemysłu, Totalizator Sportowy, PGE Obrót, PGNiG, Orlen Oil i przede wszystkim firma Asseco Poland oraz Podkarpacki Klub Biznesu.

Wieczorną część zdominował bal charytatywny, który prowadził duet Agnieszka Sienkiewicz i Krzysztof Ignaczak. Podczas emocjonującej aukcji obrazów zebrano prawie 155 tysięcy złotych. Gości zabawiał Marcin Daniec, a śpiewały Anna Wyszkoni i siostry Findysz.

Tekst: T. Leyko
Biuro Prasowe UMWP

Statystyka

Odwiedza nas 538 gości oraz 0 użytkowników.