W G2A ARENA w Jasionce rozpoczął się Kongres Fly&More. Podczas całodniowej debaty specjaliści z branży lotniczej będą rozmawiać o największych wyzwaniach, trendach oraz perspektywach finansowych dotyczących ich sektora. Z kolei wieczorem w Jasionce podczas uroczystej gali poznamy laureatów plebiscytu Najlepsza Linia Lotnicza 2016.

Podczas Kongresu Fly&More paneliści oraz zaproszeni goście będą rozmawiać m.in. na tematy dotyczące rozwoju turystyki biznesowej i branży MICE, przewozów cargo, a także rynku czarterów, który może się zmienić pod wpływem samodzielnie organizowanych wyjazdów. W debacie weźmie także udział Marszałek Władysław Ortyl, który zabierze głos w dyskusji dotyczącej finansowania inwestycji w portach lotniczych.

Organizatorem wydarzenia jest G2A ARENA. Partnerami głównymi kongresu są: Pasazer.com i Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, partnerami strategicznymi - województwo podkarpackie i miasto Rzeszów, a partnerami firmy Baltona i Air-Res Aviation. W wydarzenie zaangażowały sie również Politechnika Rzeszowska oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania.

Kongres Fly&More poprzedza wieczorną galę w G2ARENA, podczas której poznamy laureatów 13. edycji plebiscytu Najlepsza Linia Lotnicza 2016. Organizowana od wielu lat gala po raz pierwszy odbędzie się na Podkarpaciu. Nagrody zostaną wręczone w kilku kategoriach. Zwycięzców wybierali pasażerowie oraz kapituła konkursu.

Fotogaleria dostępna na naszym profilu na Facebooku.

Monika Konopka
Biuro prasowe UMWP
Fot. Daniel Kozik