logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Gospodarka w regionie

wrota-gospodarka

160606 usaW Urzędzie Marszałkowskim w budynku przy ul. Towarnickiego, odbędzie się 17 czerwca spotkanie informacyjne adresowane do przedsiębiorców z województwa podkarpackiego zainteresowanych zagadnieniami dotyczącymi rynku USA.
 Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego we współpracy z Kancelarią Miller Canfield serdecznie zapraszają do udziału w jednodniowym spotkaniu informacyjnym „Prawne aspekty rozszerzenia działalności na Stany Zjednoczone”, które odbędzie się w dniu 17 czerwca 2016 r. w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3a, sala konferencyjna - parter, budynek Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.
 
Spotkanie informacyjne jest adresowane do przedsiębiorców z województwa podkarpackiego zainteresowanych zagadnieniami dotyczącymi rynku USA.
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia e-mailem do dnia 10 czerwca do godziny 12:00, liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu prosimy przesyłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając nazwę firmy oraz imię i nazwisko uczestnika.
 
Na wszystkie Państwa pytania dotyczące spotkania informacyjnego z przyjemnością odpowiemy pod numerem 17 867 62 03.
 

Statystyka

Odwiedza nas 508 gości oraz 0 użytkowników.