logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 17 03

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

W piątek, 22 lipca ulicami Rzeszowa przejdzie korowód uczestników XV Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych.
W związku z przemarszem korowodu uczestników XV Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych przewidywane są utrudnienia w ruchu pojazdów na niektórych ulicach Rzeszowa.

Nad bezpieczeństwem uczestników przemarszu będą czuwać policjanci. W newralgicznych miejscach pokierują ruchem, zapewniając objazdy zamkniętych ulic.

W tym dniu, już od godz. 16.30, korowód formował będzie się na Placu Armii Krajowej i ulicy Szopena w rejonie Filharmonii. Nieprzejezdna będzie w tym czasie ulica Szopena na odcinku od skrzyżowania z ulicą Słowackiego do Mostu Zamkowego. Następnie uczestnicy przejdą grupami reprezentującymi poszczególne kraje biorące udział w Festiwalu: Aleją Lubomirskich, ulicą 3-Maja, a następnie ulicą Kościuszki, kierując się na Rzeszowski Rynek.

Jak przewidują organizatorzy do godz. 18.30 wszyscy uczestnicy korowodu powinni znaleźć się na płycie Rynku. Najpóźniej do tej godziny zostanie przywrócony ruch na ulicach, przez które odbywał się przemarsz.