logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 17 03

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

RZESZÓW, JASIONKA. Wkrótce rusza nowy Regionalny Program Partnerski o nazwie „Rzeszów Airport Bliżej Ciebie", organizowany przez Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka".
Poprzednia edycja programu pod nazwą „Rzeszów Na Start" spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników, jak i partnerów, dlatego też „Rzeszów Airport Bliżej Ciebie" to program jeszcze bardziej atrakcyjny, innowacyjny, niosący korzyści dla całego Podkarpacia i jego mieszkańców, turystów oraz dla regionalnych firm i instytucji.
Nowa edycja programu to także nowe cele.
- Tym razem postawiliśmy na promocję i wzmacnianie wizerunku województwa podkarpackiego, jako miejsca atrakcyjnego turystycznie oraz budowanie renomy naszego regionu, jako przyjaznego i właśnie bliskiego, zarówno dla mieszkańców, jak i turystów - podkreśla Łukasz Sikora, szef marketingu w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka".
Więcej atrakcji
W nowej edycji uczestniczyć będzie większa ilość partnerów, skategoryzowanych pod względem usług oraz położenia w regionie, a także certyfikowanych przez Program. Komunikacja z uczestnikami rozbudowana będzie o platformę internetową oraz specjalny katalog - „Przewodnik Regionalny", a także liczne gadżety promujące program. Dzięki innowacyjnej platformie do obsługi Programu i komunikacji z uczestnikami, dostęp do informacji o firmach i oferowanych przez nie usługach i produktach będzie jeszcze prostszy.
- Ułatwi ona także dostęp do informacji na temat atrakcji turystycznych w całym regionie - dodaje Anna Kubik-Nieckarz z Zespołu Marketingu i Rozwoju Połączeń rzeszowskiego lotniska. - Wielką zaletą jest też system korzyści dla uczestników wzbogacony o kilka poziomów rabatów i dostęp do wielu specjalnie wyselekcjonowanych ofert z całego regionu.
Certyfikowani Partnerzy
- Partnerzy, których zapraszamy do Programu to z założenia firmy świadczące usługi najwyższej jakości - podkreśla Łukasz Sikora. - Chcemy też sprawić, by Podkarpacie było regionem, który oferuje swoim mieszkańcom dodatkowe korzyści. Dla turystów chcemy natomiast stać się pożytecznym źródłem informacji o firmach, których usługi i produkty chcemy im szczególnie polecić, o atrakcjach i możliwościach, które czekają na nich w regionie. Partnerom oferujemy natomiast efektywne i atrakcyjne działania promocyjne w trakcie trwania Programu.
Partnerzy Programu selekcjonowani są w obrębie 6 kategorii: Kulinaria, Noclegi, Zakupy, Wypoczynek, Usługi i Kultura, wybierani w docelowo 14 miastach partnerskich: Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Sanok, Jarosław, Jasło, Łańcut, Nisko, Leżajsk, Kolbuszowa.
Rekrutacja na Certyfikowanych Partnerów Programu jeszcze trwa. Dlatego zachęcamy firmy i instytucje, które chciałaby się przyłączyć do Programu, do kontaktu z naszymi reprezentantami: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Tel. 17 7852543.
ac