logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 17 03

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

PODKARPACKIE. Rozpoczęła się realizacja filmowych spotów reklamowych Zakładów Aktywności Zawodowej, skupionych w “Inkubatorze ZAZ Województwa Podkarpackiego”. Projekt realizuje Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jarosławiu.

Jako pierwszy, ekipę realizującą to przedsięwzięcie, gościł ZAZ z Rymanowa Zdroju, a następnie w Jarosławiu.

 

- Realizator czyli Agencja Reklamowa “Bogaczewicz” obiecuje, że będą to nowoczesne spoty, w pełni podkreślające profesjonalizm ZAZ-ów - mówi Agnieszka Zarzyczny, asystent kierownika projektu “Inkubator Zakładów Aktywności Zawodowej Województwa Podkarpackiego. - Wstępnie zatwierdzone scenariusze na to wskazują. Warto też podkreślić, że "Bogaczewicz" zdobył Złotego Prom'a na Festiwalu Promocity 2011 - więc pracują dla nas najlepsi!

 

Każdy ze spotów będzie liczył 30-sekund, a będzie ich siedem. Mają promować nie tylko same ZAZ-y, ale także ideę pracy osób niepełnosprawnych. Ich emisja planowana jest od lutego 2012 roku, na antenie TVP Rzeszów i TVP Kraków (w przypadku Zakładów z Woli Żyrakowskiej i Malinia, leżących blisko na pograniczu województwa podkarpackiego i małopolskiego). Akcja reklamująca podkarpackie ZAZ-y potrwa ponad pół roku i rozpocznie się uroczystym pokazem wszystkich klipów oraz konferencją prasową.