logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 17 03

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Podkarpacki Urząd Marszałkowski i Agencja Reklamowa Bogaczewicz nagrodzeni Złotym Promem na Festiwalu Promocity 2011.
Agencja Reklamowa Bogaczewicz wyprodukowała na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego 30 sekundowy spot reklamowy promujący region jako miejsce, o którego atrakcyjności decyduje w równym stopniu piękno przyrody i innowacyjne przedsięwzięcia gospodarcze. Jest to jedna z pierwszych, jeśli nie pierwsza reklama samorządu, wykonan w technologii 3D.

Spot również zgłoszony do festiwalu filmów promujących miasta i regiony Promocity 2011, organizowanego już po raz trzeci przez Stowarzyszenie Wspierania Miast i Regionów ,,Proregiona”. Jury uznało, że Złoty Prom w kategorii ,,Spot reklamowy” należy się w tym roku właśnie film Innowacyjne Podkarpackie.

- Innowacyjne Podkarpackie pokazuje naturalne piękno Bieszczad, potencjał podkarpackiego przemysłu lotniczego czy chemicznego, innowacyjne projekty realizowane przez uczelnie – mówi Wiesław Bek, rzecznik marszałka województwa. - Wszystko to w połączeniu z zaawansowaną techniką tworzenia obrazu Moving Time Lapse i możliwością obejrzenia filmu w 3D zdobyło uznanie jury Promocity 2011.

Wkrótce rusza emisja nagrodzonego spotu w największych stacjach telewizyjnych w Polsce. Pozostali laureaci to Radzionków za film promujący miasto ,,Inwestorów traktujemy po królewsku oraz Pruszków za film prezentacyjny ,,Kolej na Pruszków”.

ac