logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 17 03

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

nowiny Do konkursu stanęło sześć spektakli: "Wesele hrabiego Orgaza" Narodowego Starego Teatru w Krakowie, "Galgenberg" Teatru im. Słowackiego w Krakowie, "Bruno Schulz – historia występnej wyobraźni" Teatru Lalki i Aktora Pinokio w Łodzi, "Białe małżeństwo" Teatru im. Żeromskiego w Kielcach, "Ja im jeszcze pokażę. Hommage à Różewicz" Lothe Lachmann Videoteatr Poza, "Jajo węża" Teatru im. Jaracza w Łodzi.

Jury pod przewodnictwem Leszka Mądzika przyznało następujące nagrody: I nagrodę w wysokości 15 tys. zł. Andrzejowi Dworakowskiemu za scenografię do spektaklu "Bruno Schulz – historia występnej wyobraźni", wystawionego przez Teatr Pinokio z Łodzi,

II nagrodę w wysokości 10 tys. zł. Justynie Łagowskiej za kostiumy do spektaklu "Wesele hrabiego Orgaza" według powieści Romana Jaworskiego, wystawionego przez Narodowy Stary Teatr w Krakowie.

Wyróżnienie w wysokości 5 tys. zł. Piotrowi Lachmannowi z zespołu Lothe Lachmann Videoteatr Poza za wysokiej jakości prace plastyczne nad spektaklem "Ja im jeszcze pokażę. Hommage à Różewicz", opartym na twórczości Tadeusza Różewicza.