logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 17 03

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Pokonał rowerem aż 2040 schodów najwyższego hotelu świata w Dubaju. Zajęło mu to godzinę i trzynaście minut. Tym samym Krystian został także liderem wśród zdobywców drapaczy chmur.
Rose Rayhaan by Rotana w Dubaju - to budynek liczący 333 metry wysokości, 72 piętra z czego cztery to iglica i 1515 schodów. Najpierw Krystian pokonał 23 piętra czyli 525 schodów tego najwyższego hotelu na świecie. Potem windą techniczną zjechał na dół i dopiero wtedy rozpoczął wspinaczkę na sam szczyt hotelu, mając przed sobą do pokonania blisko tysiąc schodów. Wszytko po to, żeby pobić dotychczasowy rekord Guinessa, liczący 2008 schodów.

Do tego wyczynu Krystian przygotowywał się prawie pół roku. Ale oprócz doskonałej kondycji ważna była też strategia. A ta zakładała miedzy innymi utrzymanie stałego tempa i pokonania schodów pomiędzy poszczególnymi piętrami w czasie około 50 sekund. Krystian pokonał łącznie 91 pięter. Oprócz Rose Rayhaan by Rotana, Krystian na swoim koncie ma już Pałac Kultury i Nauki i hotel InterContinental w Warszawie, Altus w Katowicach, Millenium Tower w Austrii, Gran Hotel Bali w Hiszpanii i Messe Turm w Niemczech. Tym samym jest liderem wśród zdobywców drapaczy chmur.