logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 17 03

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Newsletter Samorządu

G2A Arena – taki człon dołączył do nazwy Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego w Jasionce. Wczoraj w CWK odbył się Kongres Business Without Limits, podczas którego podsumowano pół roku działalności centrum i przedstawiono plany na przyszłość.
Kongres był także miejscem dyskusji na tematy gospodarcze. Dużym zainteresowaniem cieszył się panel dotyczący Inteligentnych Specjalizacji, ale również innowacji w medycynie czy partnerstwa tytularnego.
Od otwarcia pod koniec czerwca do grudnia w CWK odbyło się blisko 40 imprez. Najważniejsze to Kongres 590 z udziałem prezydenta RP czy Światowy Kongres Robotyczny połączony z zawodami łazików marsjańskich oraz Forum Polonii Amerykańskiej.
- To krótki okres, ale udało nam się w tym czasie wiele zrobić. Ponad 40 wydarzeń to dobra liczba, a jeszcze przed nami kilka imprez w tym roku. Zgromadziliśmy wokół centrum radę ambasadorów centrum w skłąd której wchodzą m.in. Robert Korzeniowski, Roman Paszke czy Grażyna  Oliwa-Piotrowska prezes Virgin Mobile.
Najważniejsze wydarzenia zakontraktowane na przyszły rok to Forum Europa Ukraina oraz lotnicza impreza AEROSPACE & DEFENSE MEETINGS.
Podczas kongresu marszałek Władysław Ortyl zapowiedział, że firma G2A.COM będzie partnerem tytularnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowego.
Sprzedaje produkty branży gamingowej. Ma przedstawicielstwa na całym świecie. Zatrudnia blisko 700 osób i planuje przyjęcie kolejnych kilkuset osób. Przede wszystkim jest to firma, która wprowadza innowacyjna rozwiązania – tłumaczył marszałek Władysław Ortyl.
Dokładnie o profilu firmy mówił w ciekawej prezentacji Bartosz Skwarczek, prezes i założyciel G2A.COM.
Część merytoryczna kongresu zakończyła się ok. 20.30, a potem rozpoczęła się część kulturalno-koncertowa, wernisaż wystawy Marii Wolenberg-Kluzy i koncert skrzypcowy Tomasza Dolskiego.
Tomasz Leyko
Rzecznik prasowy UMWP

Statystyka

Odwiedza nas 531 gości oraz 0 użytkowników.