logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Z okazji inauguracji Roku Szkolnego 2015/2016 pragnę życzyć wszystkim Uczniom rozpoczynającym naukę na Podkarpaciu wielu sukcesów w codziennej nauce oraz spełnienia wszelkich planów i zamierzeń. Życzę, aby nauka przynosiła Wam satysfakcję i przełożyła się w przyszłości na wiedzę o świecie oraz zdolności, które wykorzystacie w dorosłym życiu.

W tym dniu pragnę także życzyć wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom powodzenia w edukacji młodego pokolenia, dumy z wykonywanej pracy oraz kolejnych sukcesów w kształceniu polskiej młodzieży. Już po raz kolejny stajecie przed ważnym zadaniem mającym na celu edukację młodych Polaków. To bardzo trudna i odpowiedzialna misja, bo wiąże się nie tylko z przekazywaniem wiedzy, ale także z wychowaniem dzieci i młodzieży na dobrych obywateli i patriotów.

Życzę, aby dla wszystkich – zarówno Uczniów jak i Nauczycieli – był to czas wytężonej nauki i pracy, ale także, aby były to satysfakcjonujące miesiące, które pozwolą zdobywać kolejne, cenne doświadczenia i nowe umiejętności.

Władysław Ortyl
Marszałek Województwa Podkarpackiego 

Statystyka

Odwiedza nas 687 gości oraz 0 użytkowników.