logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 16 02

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Turystyka w regionie

wrota-tury

170216 bruksela CopyWojewództwa działające w ramach Domu Polski Wschodniej w Brukseli promowały swoją ofertę turystyczną i ścieżki rowerowe Green Velo na odbywających się od 2 do 5 lutego 2017 r. międzynarodowych targach turystycznych Salon des Vacances w Brukseli w Belgii.

Salon des Vacances to największe targi turystyczne w Belgii, drugie (po Utrechcie) na terenie Benelusku. Rokrocznie odwiedza je ponad 110 tysięcy odwiedzających. Polskie Stoisko Narodowe, w skład którego wchodziło stoisko Domu Polski Wschodniej, jak co roku umiejscowione było w głównej hali wystawienniczej skupiającej destynacje europejskie.

Celem priorytetowym Domu Polski Wschodniej na targach Salon des Vacances była promocja szlaku rowerowego Green Velo. Jego promocja jest kontynuacja działań z 2016 roku, kiedy to reprezentujący Green Velo Krystian Herba pobił rekord Guinnessa wskakując na rowerze na szczyt sąsiadującego z targami budynku Atomium.

Podczas największych targów turystycznych rynku belgijskiego, na polskim stoisku narodowym spotkali się belgijscy dziennikarze turystyczni i touroperatorzy oraz przedstawiciele Polonii. W spotkaniu uczestniczył Artur Orzechowski, Ambasador RP w Królestwie Belgii, który objął stanowisko honorowym patronatem. Była to pierwsza wizyta Ambasadora na brukselskich targach i okazja do zapoznania się z ofertą turystyczną regionów Polski Wschodniej, a w szczególności szlakiem Green Velo. Stoisko odwiedził również Radca Kamil Ochmański, kierownik Wydziału Handlu i Inwestycji w Brukseli.

Źródło: http://www.eastpoland.eu

komunikart art tour

300x60 interreg Pl Sk Podkarpackie

Statystyka

Odwiedza nas 479 gości oraz 0 użytkowników.