logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps mini 1 2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Połączenie Rzeszowa z Frankfurtem Hahn zostanie uruchomione 3 czerwca. Polecisz w poniedziałki, piątki i niedziele.
Port Lotniczy Jasionka już od 3 czerwca będzie połączony z Frankfurtem za pośrednictwem linii lotniczych Ryanair. Loty będą się odbywać trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, piątki i niedziele.


- Frankfurt Hahn jest kolejnym, dziesiątym już lotniskiem skomunikowanym z Rzeszowem regularnym połączeniem lotniczym – podkreśla prezes Spółki Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” Stanisław Nowak.

- Cieszymy się, że już od czerwca pasażerowie korzystający z linii niskokosztowych będą mieli możliwość przedostania się bezpośrednio z Rzeszowa na lotnisko będące najważniejszym punktem przesiadkowym tych linii na kontynencie. Ten fakt sprawia, że za naprawdę niewielkie pieniądze można będzie przedostać się nie tylko do Niemiec, ale także w wiele innych miejsc, nawet poza Europą, jak np. do Maroka – dopowiada Stanisław Nowak.

Przypomnijmy także, że dwa miesiące temu w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka wylądował pierwszy samolot irlandzkich tanich linii Ryanair z Hiszpanii rozpoczynając tym samym regularne rejsy pomiędzy Rzeszowem a Barceloną-Gironą (GRO). Na pokładzie Boeinga 737 przyleciało do Rzeszowa 65 pasażerów, natomiast w drogę do Hiszpanii udało się 97 osób.