logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps mini 1 2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

radio rzeszowDyskusja nad rolą rolnictwa i obszarów wiejskich w rozwoju regionów przez najbliższe dni będzie toczyła się w Rzeszowie. Na Uniwersytecie Rzeszowskim rozpoczyna się właśnie jubileuszowy XX Kongres Stowarzyszenia Ekonomistów Rolnictwa i Agrobiznesu.

To międzynarodowe grono specjalistów - naukowców i praktyków zajmujących się szeroko rozumianą problematyką rolnictwa i obszarów wiejskich. Udział w Kongresie zapowiedziało ponad 240 osób, m.in. z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Chin, Ukrainy, Słowacji, Czech i Węgier. W wystąpieniach uczestników szczególny nacisk położony będzie na problemy rolnictwa w dobie nasilających się procesów globalizacji. Kongres, ktory potrwa do piątku, wpisuje się w cykl imprez związanych z 40-leciem studiów ekonomiczno-rolniczych w Rzeszowie.
Honorowy patronat nad Kongresem objęli Minister Rolnictwa, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego i Prezydent Miasta Rzeszowa.


http://radio.rzeszow.pl/index.php?option=com_k2&;view=item&id=27612:o-roli-i-przysz%C5%82o%C5%9Bci-rolnictwa-na-ur&Itemid=75