logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 2/2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

bankierOferta Asseco Poland o wartosci 59,4 mln zł brutto okazała sie najtansza w przetargu na budowe i wdrozenie Podkarpackiego Systemu Informacji Medycznej - poinformował PAP Tomasz Jarecki z Urzedu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Oferta Asseco Poland o wartosci 59,4 mln zł brutto okazała sie najtansza w przetargu na budowe i wdrozenie Podkarpackiego Systemu Informacji Medycznej - poinformował PAP Tomasz Jarecki z Urzedu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Druga oferte pod wzgledem ceny złozył Qumak, który zaproponował 63,09 mln zł brutto, a trzecia konsorcjum Comarchu z cena 66,6 mln zł. Asseco zaproponowało 4 lata gwarancji, a Comarch i Qumak po 3 lata gwarancji.

Budzet zamawiajacego to 56,72 mln zł brutto.

Przedmiotem zamówienia jest budowa i wdrozenie "Podkarpackiego Systemu Informacji Medycznej" wraz z dostawa oprogramowania, urzadzen sieciowych, serwerów, stacji roboczych i urzadzeń wielofunkcyjnych.

Czas realizacji zamówienia okreslono na 12 miesiecy.

Przetarg realizowany jest według procedury otwartej. Kryterium oceny ofert to cena (waga 80), funkcjonalnosc (waga 10) i gwarancja (waga 10).(PAP)

gsu/ osz/