logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 2/2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

gospodarka podkarpackaRZESZÓW, JASIONKA. Już od nowego sezonu lato 2013 Ryanair uruchamia nowe połączenie z Rzeszowa do Glasgow.

Pierwszy samolot wystartuje 31 marca 2013 roku. Rejsy Ryanaira z Rzeszowa do Glasgow, odbywać  będą się dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Bilety na tych trasach dostępne są już dostępne od 144 (razem z podatkami i opłatami lotniskowymi).

- Dzięki najniższym cenom oraz rozbudowanej siatce połączeń z pewnością uda nam się zdobyć wielu pasażerów i połączenia będą się cieszyć dużą popularnością oraz powodzeniem. Bilety będą dostępne do nabycia na stronie www.ryanair.com – powiedziała Małgorzata Wrzesińska, kierownik ds. marketingu i sprzedaży w Polsce z Ryanair.

Glasgow Prestwick to ponoć jedyne miejsce w Wielkiej Brytanii, w którym był Elvis Presley. Król rock&rolla miał się tu zatrzymać będąc w wojsku. Jego jednostka wracała z Niemiec. Przypadkową wizytę słynnego piosenkarza upamiętnia m.in. bar w kształcie gitary, na której grał Elvis.

Ryanair oferuje ponad 100 tys. biletów w cenach od 39 złna styczniowe przeloty. Te niskie taryfy są dostępne na ponad 1000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (6 grudnia).

ac