logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosił dziś rozszerzenie możliwości rezerwacji miejsc na wszystkie połączenia, po sukcesie okresu próbnego, który rozpoczął się w maju br. na 100 połączeniach.

Wcześniejsza rezerwacja usługi, która będzie możliwa do zarezerwowania na wszystkich trasach od 10 stycznia 2012, kosztuje tylko 10 € (w jedną stronę) i obejmuje pierwszeństwo wejścia na pokład. Opcjonalna usługa pozwala pasażerom na przy zakupie lotu zarezerwować miejsca w dwóch przednich rzędach, na szybką możliwość wysiadania po przylocie lub miejsc w rzędach znajdujących się na skrzydłach (16 i 17), które zapewniają większą przestrzeń na nogi, i okazały się bardzo popularne wśród pasażerów Ryanair w trakcie próby w lecie 2011.

Ryanair będzie nadal oferować swoje usługi pierwszeństwa wejścia na pokład za jedyne € 5, z priorytetem i zarezerwowanym miejscem pasażerowie mogą wejść na pokład samolotu w pierwszej kolejności. Osoby podróżujące z pasażerami w wieku poniżej 16 lat mogą zarezerwować miejsca wyłącznie w rzędzie 2 w związku z ograniczeniami ze względów bezpieczeństwa.

Stephen McNamara z Ryanair powiedział: Ryanair ma przyjemność rozszerzyć naszą usługę rezerwacji miejsc na wszystkie nasze trasy z dniem 10 stycznia 2012, gdzie za jedyne € 10 pasażerowie na wszystkich połączeniach będą mogli wcześniej dokonać rezerwacji swoich ulubionych miejsc w dwóch przednich rzędach, w celu zapewnienia szybkiego wyjścia po przylocie lub w miejscach znajdujących się na skrzydławch z dodatkową przestrzenią na nogi.