logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, świętuje start długo oczekiwanego połączenia z Rzeszowa do Manchesteru.
Rejsy odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki, dając pasażerom z Podkapacia i okolic jeszcze większą ofertę tanich połączeń.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że możemy obserwować start lotu inaugurującego nowe połączenie z Rzeszowa do Manchesteru – mówiła Katarzyna Gaborec, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży na Europę Wschodnią w dniu inauguracji (4 listopada).

Ryanair oferuje 8 kierunków w sezonie zimowym z portu lotniczego w Rzeszowa-Jasionki, dzięki którym mieszkańcy Podkarpacia będą mogli skorzystać tej zimy ze wspaniałej oferty tanich lotów do 6 destynacji w Anglii: Londynu (Stansted i Luton), Birmingham, Manchesteru, Bristolu i East Midlands, a także do Dulina w Irlandii i do Frankfurtu w Niemczech.

- Aby uczcić tę okazję Ryanair oferuje już dziś bilety za jedyne 44 PLN na połączenia z poszczególnych polskich lotnisk. Ta niepowtarzalna okazja dostępna jest do północy w czwartek 10 listopada. Zapraszamy wszystkich na stronę www.ryanair.com już dziś ponieważ tak tanie bilety znikają bardzo szybko - zachęca Gaborec.