logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps mini 1 2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

nowiny Już w poniedziałek 54 najlepsze polskie firmy branży spożywczej otrzyma nagrody podczas finału XIX edycji Konkursu AGRO POLSKA. Będą wśród nich także firmy podkarpackie.

Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego AGRO POLSKA odbędzie się 4 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Najlepsi otrzymają statuetki, dyplomy i licencje. Uroczystość uświetni koncert Zbigniewa Wodeckiego oraz Zespół Pieśni i Tańca Połoniny.

Badano i smakowano

- Laureaci tegorocznej edycji Agro Polski wyłoniono po weryfikacji zgłoszeń i oceny przeprowadzonej przez Komisję Konkursową. Zgłoszone w tym roku produkty zostały ocenione przez ekspertów, którzy po zapoznaniu się z dokumentacją jakościową oraz po dokonaniu oceny organoleptycznej i oględzin wyłonili finalistów konkursu AGRO POLSKA 2012 – wyjaśnia Robert Bielówka, dyrektor Międzynarodowych Targów Rzeszowskich i organizator konkursu.

Warto dodać, że AGRO POLSKA zaliczany jest do najbardziej prestiżowych przedsięwzięć wyróżniających i promujących wysokiej jakości produkty rolno-spożywcze.

Ułatwią konsumentom wybór

- Jego celem jest propagowanie działań kreujących pozytywny wizerunek produktów wytworzonych w Polsce dla zwiększenia zainteresowania odbiorców i kontrahentów oferowanymi artykułami. Celem oznaczenia towarów Godłem Promocyjnym AGRO POLSKA – synonimem wysokiej jakości polskich produktów, jest ułatwienie konsumentom codziennych wyborów zakupowych – dodaje dyrektor Bielówka.

Dotychczas przeprowadzono 19 edycji Konkursu, w których wzięło udział kilkaset firm i ponad tysiąc produktów. W tegorocznej edycji wyróżnionych zostało około 250 wyrobów produkowanych przez 54 najlepsze polskie przedsiębiorstwa.