logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps mini 1 2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Tyle bowiem wpłacili mieszkańcy regionu uczestnicząc w telewizyjnej aukcji XX Podkarpackiego Finału. Dziś bohaterowie aukcji w redakcji TVP Rzeszów odebrali od darczyńców wszystkie wylicytowane przedmioty.

Najbardziej wzruszający był moment przekazania szabli generalskiej. Jeszcze wczoraj szabla należała do generała Dominika Tracza, komendanta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej Teraz jej właścicielem jest już Leszek Kempa.

Swoje cegiełki do kasy orkiestry dorzucili także Elżbieta Bajor z Głogowa Młp, która kupiła konika z hodowli hucułów Odrzechowej, Grzegorz Wilusz ze Strzyżowa, od dziś właściciel rękawic Diablo Włodarczyka, Tadeusz Pietrasz z Krzemienicy, bo nabył ikonę autorstwa Jadwigi Denisiuk oraz Rafał Przyszlak z Rzeszowa. Ten ostatni wygrał szalik siatkarzy Asseco Resovi oraz ksiażkę Łukasza Warzechy z autografem Radka Sikorskiego.

W gronie tegorocznych uczestników licytacji był jednak jeden nieuczciwy mężczyzna, zwycięzca aukcji na wyjazd do Brukseli. Mimo, że zadeklarował 5000 złotych, po dwóch dniach przestał kontaktować się z redakcją. Wtedy chęć kupienia daru marszałka województwa dla orkiestry zadeklarował inny uczestnik licytacji. 8 stycznia za ten wyjazd zaoferował 4 600. I tyle już wpłacił na konto fundacji ale chce pozostać anonimowy.