logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps mini 1 2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Newsletter Samorządu

W związku z realizacją Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego w latach 2014 – 2020 do dyspozycji wszystkich osób, zainteresowanych korzystaniem z Funduszy Unijnych oddano nowy serwis informacyjny. Teraz pod adresem: www.rpo.podkarpackie.pl każdy może znaleźć informacje, pomocne przed i w trakcie realizowania projektów w nowej perspektywie.

Specjalnie przygotowany portal ma za zadanie informować o wszelkich ważnych dla beneficjentów kwestiach. Niezależnie od rodzaju urządzenia, każdy internauta może liczyć na szybki i łatwy dostęp do informacji. Na stronie znajdują się m. in. wiadomości w formie instrukcji i poradników ułatwiających zrozumienie zagadnień związanych z Funduszami Europejskimi oraz ubieganiem się o dotacje.

Aby ułatwić Państwu poruszanie się po portalu poniżej prezentujemy nazwy poszczególnych zakładek i opisy ich zawartości.  

PRZEWODNIK PO ZAKŁADKACH SERWISU

SKORZYSTAJ

Ta zakładka zawiera informacje o tym, jak skorzystać ze wsparcia RPO WP 2014 – 2020. Innymi słowy to miejsce, w którym każdy może dowiedzieć się, jak zrealizować swój pomysł za pomocą środków unijnych. W tym miejscu dla internautów dostępna jest wyszukiwarka, umożliwiająca znalezienie odpowiedniego dofinansowania i ogłoszenia o naborach. Stąd można pobrać również wzory dokumentów potrzebne przy aplikowaniu o środki unijne, zobaczyć ogłoszenia i wyniki naborów wniosków.

REALIZUJĘ PROJEKT

W tej zakładce zamieszczone są informacje o obowiązkach beneficjentów związanych z realizacją projektu. Beneficjent pozna tu proces podpisania umowy i zasady promowania projektu. Znajdzie też niezbędne informacje dotyczące rozliczania i dokonywania zmian w projekcie.

O PROGRAMIE

W tej części serwisu znajdują się informacje dotyczące programu i instytucji, które go realizują. Opisane są projekty aktualnie realizowane w regionie i ich efekty. W tym miejscu wskazane są informacje o terminach i miejscach szkoleń i konferencji związanych z wdrażaniem i rozliczaniem projektów. Opublikowane są tu także praktyczne poradniki i publikacje.

WIADOMOŚCI

W tej zakładce zamieszczane będą wszystkie aktualności związane z realizacją RPO WP 2014 – 2020.

PUNKTY INFORMACYJNE

Tu zamieszczone są wszystkie dane teleadresowe Sieci Punktów Informacyjnych w województwie podkarpackim.

Statystyka

Odwiedza nas 730 gości oraz 0 użytkowników.