logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps mini 1 2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Newsletter Samorządu

121123 odznaka23 listopada marszałek Mirosław Karapyta otrzymał na sesji sejmiku województwa Odznakę Pamiątkową 34 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Rzeszowie. Wręczył mu ją Komendant Oddziału ppłk Mariusz Stopa. Dzień wcześniej marszałek został uhonorowany statuetką za wsparcie i pomoc okazaną podopiecznym jarosławskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

Wręczając odznakę ppłk Mariusz Stopa mówił, że jest ona formą uhonorowania zarówno osoby jak i funkcji Marszałka Województwa Podkarpackiego, a także wyrazem wdzięczności za szczególne zasługi dla 34 Wojskowego Oddziału Gospodarczego.

Marszałek Mirosław Karapyta odbierając odznakę powiedział, że jest to uhonorowanie całego samorządu województwa podkarpackiego.

Dzień wcześniej, 22 listopada, marszałek Mirosław otrzymał Statuetkę Dziękczynną od jarosławskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Koło postanowiło uhonorować marszałka Mirosława Karapytę za wsparcie i przychylność okazaną stowarzyszeniu.

Taką statuetką honorujemy wszystkich naszych przyjaciół, którzy wspierają wszelkie działania na rzecz osób niepełnosprawnych

– mówił wręczając statuetkę przewodniczący zarządu Koła Mariusz Mituś.

Marszałek podziękował serdecznie za wyróżnienie, podkreślając że działalność jarosławskiego Koła PSOUU jest bardzo ważna i zasługuje na wsparcie i pomoc.

Marszałek dostał także obraz autorstwa Tadusza Kruka, laureata Wojewódzkiego Przeglądu Artystycznego Osób Niepełnosprawnych. Zwycięskie prace były prezentowane w gmachu urzędu marszałkowskiego latem tego roku.

Monika Konopka

Kancelaria Zarządu

 

Statystyka

Odwiedza nas 783 gości oraz 0 użytkowników.