logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps mini 1 2017

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Newsletter Samorządu

W sobotni wieczór 4 lutego w G2A Arena w Jasionce odbył się I Samorządowy Bal Charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Wśród licytowanych podczas balu przedmiotów było m.in. pióro z dedykacją od Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego.

 Występ zespołu T8 z Miejskiego Domu Kultury w Rzeszowie był jedną z pierwszych atrakcji balu w G2A Arena. Układy choreograficzne w wykonaniu dzieci i młodzieży zachwyciły wszystkich uczestników. Goście charytatywnej imprezy  mogli też sami wykazać się tanecznymi talentami, gdyż bal zainicjowano uroczystym polonezem. Prowadzący Beata Wolańska i Adam Bienias z TVP Rzeszów gładko wprowadzili tańczące pary w kolejne, skomplikowane figury. 

Podczas balu odbyła się też licytacja przekazanych na ten cel przedmiotów. Oprócz pióra prezydenta RP i koszulki z autografem R. Lewandowskiego piśmienniczy upominek przekazała też premier Beata Szydło. Fani sportu mogli  licytować piłkę od Vive Tauron Kielce z finału Ligi Mistrzów w sezonie 2015/206 oraz koszulkę Asseco Resovii. Uzdrowisko Rymanów  podarowało kosz kosmetyków naturalnych i obraz. Było też kilka innych obrazów, które można było zakupić podczas balu.
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia. 

Statystyka

Odwiedza nas 753 gości oraz 0 użytkowników.