logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

W związku z zatwierdzeniem przez Komisję Europejską Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020 i rozpoczęciem prac związanych z uruchomieniem I naboru wniosków na dofinansowanie projektów, które przewidziane jest na pierwszą połowę 2016 r., Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego wraz ze Stowarzyszeniem Euroregion Karpacki Polska pragnie zaprosić Państwa do udziału w seminarium informacyjnym przygotowującym potencjalnych beneficjentów w/w Programu do realizacji projektów.
 Seminarium adresowane jest przede wszystkim do podmiotów, które w przeszłości nie korzystały ze wsparcia programów współpracy transgranicznej (w szczególności w ramach mikroprojektów), a które są zainteresowane nawiązaniem i rozwijaniem współpracy z partnerami słowackimi w ramach projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych.
 
W trakcie seminarium przedstawione zostaną m.in. podstawowe założenia programu współpracy transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja2014-2020, doświadczenia i dobre praktyki z realizacji poprzednich programów transgranicznych na pograniczu polsko – słowackim oraz metodologia przygotowania projektu transgranicznego.

 

Szkolenie odbędzie się w dniu 12 października 2015 r. w godzinach 1000–1500 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Al. Łukasza Cieplińskiego 4, Sala Audytoryjna na 2 piętrze. W załączeniu program seminarium.
 
Prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa na załączonym formularzu rejestracyjnym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2 października 2015 r.
Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie maksymalnie do 3 osób reprezentujących jedną instytucję.

Statystyka

Odwiedza nas 368 gości oraz 0 użytkowników.